Items can be viewed in Burak Philately- Nisantasi office
B. Deirmendjian & Fils, Galata antetli, Odun Deposu faturası, 1920 tarihli
Eski Türkçe, Ermenice, Fransızca ve Rumca olmak üzere 4 lisanda yazılı
Grand Dépôt de Bois
Share
Ask a question
Ask a question
Damlamaian Fréres, Constantinople antetli fatura, 1920 tarihli
Eski Türkçe, Ermenice ve Fransızca olmak üzere 3 lisanda yazılı
Share
Ask a question
Ask a question
Domenico Parma, Galata antetli Makarna Deposu faturası
Dépôt de Pâtes de Naples et du Pays
Comestibles a L'etoille d'Orient Galata
Share
Ask a question
Ask a question
Droguerie Centrale D'Orient, İstanbul antetli Eczacılık Faturası, 1921 tarihli
Şark Merkez Ecza Deposu Şirketi
Share
Ask a question
Ask a question
Zellitch Fréres, Pera antetli fatura, 1919 tarihli
Typographie-Lithographie Reliure Cartonnages etc.
Papeterie et Fournitures de Bureaux en tous genres
Share
Ask a question
Ask a question
Mehmed Khnémouyi & Co. antetli, Kırtasiye Mağazası faturası
Grend Dépot de Papier
Share
Ask a question
Ask a question
E. Gruet, Galata antetli, Mum İmalatçısı faturası, 1910 tarihli
Fabrique de Cierges
Share
Ask a question
Ask a question
Share
Ask a question
Ask a question